Hamulce tarczowe Hope Tech 4 E4

Hope najwyższa jakość

Marka Hope to synonim trwałości, precyzji i niezawodności, którą zawdzięcza obróbce CNC. Marka Hope słynie z hamulców, tarcz hamulcowych oraz bardzo lekkich piast rowerowych. Produkty są nie tylko trwałe i funkcjonalne ale zarazem piękne.

Przez wielu rowerzystów Hope uznawany jest za jedną z najlepszych marek i często stosowane są jako tunning seryjnie zamontowanych części w rowerach.

 

Hamulce Hope Tech E4

Hamulce Hope Tech E4 wybór dla rowerzystów poszukujących doskonałej modulacji i dużej siły hamowania przy niskiej masie całęgo zestawu.

Zacisk E4 został wycięty i obrobiony w technologii CNC z litego kawałka aluminium. Zacisk ma cztery tłoki ze stali nierdzewnej z wkładką zapewniającą płynniejszy ruch oraz nowe klocki z mieszanki organicznej, zapewniającej krótki czas docierania i lepszą moc.

Z uwagi na bardzo dużą siłę hamowania, a zarazem szeroki zakres jej modulacji Hope Tech E4 dedykowane do ciężkiego Enduro. Jednak sprawdzą się także na górskie szlakach podczas długich zjazdów.

Jak to w przypadku produktów Hope hamulce dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych. Użytkownik może wybrać wersję z przewodem w oplocie stalowym oraz standardowym.

Hamulce E4 zapewniają bardzo wysoką odporność na przegrzanie i w opinii użytkowników są najlepszymi hamulcami na rynku.

W zestawie nie ma tarcz hamulcowych oraz adapterów ale znajdziesz w naszej ofercie.

Udostępnij:

Polecamy

Obręcze Dartmoor (fot. rowerowy.com)
SPRZĘT

Obręcze Dartmoor

Obręcze rowerowe Dartmoor są bardzo dobrą propozycją ponieważ cechują się wysoką jakością wykonania i przemyślaną konstrukcją, która wpływa na ich wytrzymałość. Bardzo ważnym  aspektem jest kwestia ceny, tutaj Dartmoor jest zdecydowanie bezkonkurencyjny, zarówno w grupie obręczy do Dirtu jaki i Enduro / FR / DH.

Czytaj dalej...