bezpieczeństwo dostawy

Firma kurierska GLS, z której usług dostarczania przesyłek korzystamy jest jedną z najlepszych firm na rynku. Każda przesyłka jest ubezpieczona. Przedkładamy wszelkich starań aby się aby każdy wysyłany przez nas towar był spakowany tak aby dotarł do Państwa w nienaruszonym stanie. Jeśli zauważycie Państwo uszkodzenie opakowania zewnętrznego prosimy o otwarcie paczki przy kurierze dostarczającym przesyłkę, a w przypadku uszkodzenia towaru spisanie protokołu szkody. Kurier ma obowiązek sporządzenia protokołu reklamacyjnego. Proszę mieć na uwadze, że przed uiszczeniem zapłaty oraz pisemnym potwierdzeniu odbioru kurier nie wyda paczki odbiorcy, a także nie pozwoli na jej otwarcie. Kopię proszę przesłać do sklepu drogą elektroniczną.

W przypadku poważnych uszkodzeń opakowania zewnętrznego proszę odmówić przyjęcia towaru i poinformować nas o tym fakcie. Oczywiście wyślemy do Państwa kolejny towar.

Zapewniamy, że po zgłoszeniu problemu do obsługi sklepu nowy towar pozbawiony wad zostanie do Państwa wysłany tak szybko jak to możliwe.