dostępność produktów

Staramy się aby wszystkie produkty były dostępne w naszym magazynie. Jednak z uwagi na dużą rotację towaru nie możemy gwarantować 100% dostępności każdego towaru. Z uwagi na to, że informacja o dostępność towaru jest często ważniejsza od ceny, przy każdym produkcie znajduje się status oznaczający dostępność towaru.

legenda statusów:
w magazynie - oznacza, że towar znajduje się w naszym magazynie, jego wysyłka nastąpi tego samego dnia (tylko jeśli zamówienie zostanie jest złożone przed godziną 15:30 w dniu roboczym, a jako płatność wybrana jest płatność przy odbiorze, szybki przelew, paypal lub karta płatnicza).
pytaj o dostępność - oznacza chwilowy brak towaru w magazynie centralnym naszego sklepu. Produkt taki można zamówić, zazwyczaj zostanie on sprowadzony w ciągu 3 dni roboczych (staramy się aby pojawił się w naszym magazynie na następny dzień roboczy). W przypadku kiedy sprowadzenie towaru nie będzie możliwe klient zostanie o tym fakcie niezwłocznie poinformowany poprzez panel klienta.
brak towaru - oznacza, że towar jest niedostępny w magazynie centralnym naszego sklepu, a także u naszych dostawców. Towaru nie można zamówić, ale po przejściu na zakładkę "zapytaj" można napisać wiadomość do obsługi sklepu z zapytaniem o dostępność towaru w dalszym terminie.