Kiedy otrzymam paczkę?

Termin dostarczenia paczki do klienta to suma czasu sprowadzenia towaru oraz czasu dostawy.

Do następnej wysyłki GLS zostało 181601
Do następnej wysyłki Paczkomatów zostało 154601

Przedkładamy wszelkich starań, aby wszystkie zamówienia złożone do godziny 14:30 realizowane (wysyłane) były w ten sam dzień (dotyczy dni roboczych od poniedziałku do piątku z wyłączeniem świąt i dni ustawowo wolnych od pracy). Zamówienia, które wpłyną po godz. 14:30, mogą być zrealizowane w ten sam dzień, ale sklep nie daje takiej gwarancji. Wtedy realizacja zamówienia odbywa się w następny dzień roboczy.

W przypadku braku towaru w magazynie sklepu pracownik działu zamówień poinformuje o tym klienta, podając termin dostawy lub alternatywny produkt.

Zamówiony towar zostanie dostarczony za pośrednictwem jednej ze współpracujących z nami firm kurierskich, która dostarczy towar następnego dnia roboczego. Po zmianie statusu zamówienia na "zrealizowano", w panelu klienta pojawi się numer listu przewozowego, po którego kliknięciu klient zostanie przekierowany do strony monitoringu przesyłki.

W przypadku niezastania odbiorcy przez kuriera powinien on zostawić awizo ze swoim numerem telefonu. Przesyłka wraca do magazynu firmy kurierskiej lub zostanie dostarczona do punktu odbioru towaru tzw. parcel shop, który może znajdować się najdalej 2 km od pierwotnego adresu doręczenia. Klient zostanie poinformowany o tym fakcie sms`em lub/i  pocztą elektroniczną. Ponowna próba dostarczenia towaru nastąpi następnego dnia. W przypadku dwóch nieudanych prób doręczenia za dodatkową opłatą (100% opłaty standardowej) istnieje możliwość trzeciej próby dostarczenia towaru.

W przypadku problemów należy skontaktować się z infolinią wybranej firmy kurierskiej (dane przekazujemy w chwili przekazania paczki do wysyłki) lub/i działem obsługi sklepu rowerowy.com

UWAGA!
Sklep rowerowy.com nie ma wpływu na konkretną godzinę dostarczenia przesyłki. Kurier powinien skontaktować się z Państwem telefonicznie przed dostarczeniem towaru.