Przejdź do treści
Akcja Ukraina
Fox Ranger

NS Bikes, Rondo i Creme rozpoczęły akcję wsparcia dla Ukrainy i robią całą robotę, my zapewniamy szybką wysyłkę. Koszulki wyglądają super i mają należytą jakość.

Poniżej zamieszczamy oryginalny Manifest producentów:

"Mieliśmy mieszane uczucia co do uruchamiania akcji promocyjnej związanej z konfliktem – ostatnią rzeczą, jakiej chcemy, jest to, by odczytano nasze intencje jako próbę zarabiania na tej tragicznej sytuacji. Wpadliśmy więc na prosty pomysł, który, miejmy nadzieję, zaangażuje Was, sprowokuje wszystkich do zrobienia trochę hałasu i wygenerowania pieniędzy dla tych, którzy potrzebują pomocy. Uważamy, że naszym obowiązkiem jest wykorzystanie siły naszych marek, by jak najgłośniej dać światu znać, co o tym wszystkim myślimy.

Decydującym czynnikiem, który ostatecznie nas przekonał, aby uruchomić tę akcję, były komentarze rosyjskich riderów w mediach społecznościowych, którzy jawnie wspierają wojnę (lub „operację”, nie mając świadomości, że to jest wojna). Tak, to niewiarygodne, więc naprawdę chcemy, aby rosyjska społeczność kolarska wiedziała, co o tym myślimy. Zrobiliśmy kilkaset koszulek, które mówią za siebie, głośno i wyraźnie. Kup jedną z nich w naszym sklepie internetowym, a my podwoimy kwotę uzyskaną ze sprzedaży i przekażemy ją na cel charytatywny. Innymi słowy, z każdej uzyskanej złotówki, prześlemy 2 zł na pomoc dla Ukrainy, które wypłacimy tutaj: https://www.siepomaga.pl/ukraina ".